Telesekreterlere konulmuş enteresan mesajlar:

"Merhaba.. karim ve ben su an size cevap veremiyoruz.. ama numaranızı bırakırsanız isimiz biter bitmez sizi ararız.."

"Merhaba..Ben John.. Telefon şirketinden arıyorsan, faturanızı ödedim merak etme... Anne Baba eğer sizseniz, bana acilen para gönderin.. Yatırım danışmanım eğer arayan sensen, bana yeteri kadar para göndermemişsin.. Erkek arkadaşlarımdan biriysen, bana borcun var halaparami vermedin.. Kız arkadaşlarımdan biriysen, hiç endişelenme bende para bol"

"Merhaba.. simdi de sen bisey söyle.."

"Merhaba.. ben su anda evde dillim ama telesekreterim evde, benim yerime onunla konusun..simdi size biiip diyecek"

"Merhaba,ben David'in telesekreteriyim siz kimsiniz??"

"Merhaba.. mesaj bırakırsanız sizi ararım.. "seksi" bir mesaj bırakırsanız, sizi HEMEN ararım"

"Merhaba!!! John'un telesekreteri bozuldu.. ben buzdolabıyım..."

"Merhaba.. bu konuşan bir makinedir.. ben mesajları anlayabilirim.. sahiplerim çok temiz insanlardır,evimiz çok zevkli döşenmiştir.. Bir sürü yardim kurumuna bağışta bulunmuşlardır.. hey hala ordaysanız mesaj bırakın, onlar sizi geri ariycak kadar naziktirler"

"Bu bir telesekreter değildir.. bu bir telepatik düşünce okuma makinesidir. bip sesinden sonra adinizi,neden aradığınızı ve numaranızı düşünün, ben de sizi aramayı dusunucem"

"Merhaba.. büyük ihtimalle evdeyim, ama hoşlanmadığım birinin aramasından korkuyorum.. Mesajınızı bırakın, size geri dönmezsem demek ki o korktuğum sizsiniz"

"Merhaba.. ben George!! Su anda size cevap veremiyorum.. mesajınızı bırakın, ben size geri donene kadar telefonun başından ayrılmayın"

"Lütfen sinyalden sonra mesajınızı bırakın.. yine de sessiz kalma hakkiniz var.. çünkü söylediğiniz her şey kaydedilecek ve aleyhinize delil olarak kullanılacaktır..."

"Merhaba!! Biz Jim ve Sonya'yiz.. Su anda telefonu açamıyoruz çünkü yapmayı çok sevdiğimiz biseyle meşgulüz... Sonya'nin tarzı yukarı aşağı, benim tarzım soldan sağa ve yavaş yavaş... Neyse siz mesajınızı bırakın, biz dişimizi fırçalamayı bitirince sizi ararız.."

                                                                       

                                                                           Sayfaya Dönüş

 

                                                                                                               Ana Sayfaya Dönüş